banner264

Tire’deki görkemli açılış töreni

Tireli genç Muhasebeci ve Mali Müşavir Şerif Katırcı’nın yeni muhasebe bürosu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

banner288
Tire’deki görkemli açılış töreni
banner291

Uzun Yıllar Tire Süt Kooperatifi’nde muhasebecilik yapan Şerif Katırcı, Kooperatifteki işinden ayrılarak kendine ilçe merkezinde yeni bir muhasebe bürosu açtı.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Güngören İş Hanı’ndaki açılış törenine İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, CHP Tire Belediye Başkan Aday Adayı Ali Doğu, TİROMDER Başkanı Hasan Hüseyin Karabacak, Muhasebeci Ali Rıza Türköz gibi isimlerin yanında çok sayıda davetli katıldı. Açılışta kürsüye davet edilen Ali Rıza Türköz, Şerif Katırcı’dan övgü dolu sözlere bahsetti.

Muhasebecilik mesleğinin önemine burgu yapan Türköz, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Mali Müşavirlik mesleği, en çok eğitim gerektiren mesleklerden biridir. 4 yıllık fakülteden sonra 3 yıl staj yapılıyor ve yılların eğitiminden sonra Mali Müşavir olunabiliyor. Bugün açılışına katıldığımız Şerif Katırcı arkadaşımız, tüm bu eğitimlerle birlikte 10 yıl boyunca Tire Süt Kooperatifi’nde muhasebecilik yapmıştır. Dolayısıyla kendisinin yeni bürosunda çok güzel işlere imza atacağından hiç kuşkum yoktur. Bizler de eski meslek mensupları olarak desteklerimizle daima Şerif arkadaşımızın arkasında olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle açılışa katılan konuklarımıza teşekkür ediyorum”

Konuşmaların ardından işyerinin açılış kurdelesi davetlilerle birlikte kesildi. Kurdele kesiminden sonra davetliler, Şerif Katırcı’nın yeni hizmete açtığı büroyu gezdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut kabakcı
Mahmut kabakcı - 5 yıl Önce

Hayırlı olsun başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner274