• DOLAR 28,95 %0.14
  • EURO 31,83 %0.12
  • ALTIN 1.900,84 %0.20
  • BİST100 8.066,18 %-0.34
  • BITCOIN 38.278 %2.35
  • ETHERIUM 2.071 %2.23
12°
5 saat önce SİYASET

Tire Belediye Başkan Adayı Atakan Duran’ın Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde yer alan 19 yaşındaki Poyraz Göksu Tire’deki en genç meclis üyesi adayı oldu.

6 saat önce SİYASET

CHP Tire Belediye Başkan Adayı Hayati Okuroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ilçedeki faaliyetlerini aktardı ve yeni dönemde Büyükşehir Belediyesi ile pek çok kalıcı yatırımı hayata geçireceklerini ifade etti.

1 gün önce SİYASET

Tireli Yaren Öztürk Parlak, Aliağa’da CHP Belediye Meclis Üyesi listesinde 12. Sırada yer aldı. Genç siyasetçi, Tire’de gençlik kolları başkanlığı yapmıştı.

1 gün önce SİYASET

Cumhur İttifakı’nın belediye meclis üyesi adayları listesinde 19. Sırada yer alan Emin Sefa Kayacan, adaylıktan istifa etti. Kayacan, “Gelişi güzel veya gizlenmiş bir amaca dayalı olarak isimlerin yazılması en hafif ifade ile siyasi nezaketsizliktir. Bu basit gibi görünen sıradan bir liste karmaşası şeklinde yansıtılmaya çalışılan yanlışlığın üzerine gidilmelidir.” dedi.

1 gün önce SİYASET

CHP Tire Belediye Meclisi Üyesi adayları listesinde 12. Sırada yer alan Figen Tüfekçi, adaylıktan istifa etti. Tüfekçi, “Baskan adayımız ve meclis üyesi adaylarımıza başarılar dilerim.” Dedi.

1 gün önce SİYASET

HaberTire’nin sosyal medya kullanıcılarının genel eğilimini ölçmek için hazırladığı ankete 1.230 kişi katıldı. Anketten 481 oyla Hayati Okuroğlu birinci çıkarken, 327 oyla Salih Atakan Duran ikinci, 293 oyla Arif Demirkan üçüncü oldu.

2 gün önce SİYASET

Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları listesinde 9. Sırada yer alan Erkan Tutkaç, istifa etti. Tutkaç, “Bilgim ve iznim dışında adımın yer verildiği 9. sıra Belediye Meclis Üyesi adaylığını asla kabul etmiyorum.” Dedi.

2 gün önce SİYASET

Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları listesinde 17. Sırada yer alan Veysel Sağlam, istifa ettiğini açıkladı. Sağlam, “Ben buradan öğrendim, siz de buradan öğrenin.” Dedi.

2 gün önce SİYASET

CHP Belediye Meclis Üyesi adayları listesinde 12. Sırada yer alan Serhan Aydın istifa etti. Aydın, “Hakkınızı helal edin.” Dedi.

2 gün önce SİYASET

Cumhur İttifakı Meclis Adayı listesinde 11. Sırada yer alan İsmail Tapkın, meclis üyesi adaylığından istifa ettiğini açıkladı. Tapkın, “Bilgim ve iznim dışında adımın yer verildiği 11. sıra Belediye Meclis Üyesi adaylığından istifa ediyorum.” Dedi.

Vefatlar