banner277
banner264

Madame Lis Estetik ve Güzellik Merkezi açıldı

Tire yepyeni bir güzellik merkezine daha kavuştu. Madame Lis Estetik ve Güzellik Merkezi düzenlenen görkemli törenle kapılarını açtı.

banner288
Madame Lis Estetik ve Güzellik Merkezi açıldı
banner291

Ergün ÇELİK

Günden güne gelişimini sürdüren Tire, bir önemli işyerine daha ev sahipliği yaptı. Madame Lis Estetik ve Güzellik Merkezi, Karabağlar, Kemalpaşa, ve Aydın Çine’den sonra 4. Şubesini Tire’de açtı. 2011 yılından bu yana uzman estetisyen kadrosuyla sektörde hizmet veren Madame Lis Estetik Merkezi, yılların tecrübesini bundan böyle Tireli kadınlar için kullanacak. Madame Lis’in İstasyon Caddesi’ndeki işyerinin açılışını Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı yaptı. Açılışa çok sayıda davetli katıldı. Açılış öncesi konuşma yapan Delikanlı, yeni işyerinin Tire’ye hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

Tire’de tamamıyla müşteri odaklı hizmet vermeyi hedefleyen Madame Lis, her biri kendi alanında uzman estetisyenler ile Tireli müşterilerine hizmet verecek. Açılışa özel kampanyalı fiyatların uygulandığı Madame Lis’de derinlemesine profesyonel cilt bakımı, el ve ayak bakımı, komple sir ve ağda ve 4 mevsim buz başlıklı lazer epilasyon gibi başlıca hizmetlerin yanında çeşitli estetik uygulamaları da yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274