banner264

Kalitenin adresi: "Seçkin Motor"

Tire’de yaklaşık 5 yıl önce faaliyete giren ve ikinci el motorda marka haline gelen Seçkin Motor Tire’li motorseverler tarafından yoğun ilgi görüyor.

banner288
Kalitenin adresi:
banner291
Tire’de yaklaşık 5 yıl önce faaliyete giren ve ikinci el motorda marka haline gelen Seçkin Motor Tire’li motorseverler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ergün ÇELİK


Tire’de ikinci el motor alım ve satımı yapan genç girişimciler Sedat Tokoluk ve İlkay Köylü’nün kurduğu Seçkin Motor galerisi, ikinci el motorda marka haline geldi. Çeşitli marka ve modellerle her bütçeye uygun motorların bulunduğu Seçkin Motor, müşterilerine kaliteli hizmeti vermek için kendini sürekli yeniliyor.  Güleryüzlü hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile Tireli motorseverlerin uğrak noktası haline gelen Seçkin Motor galerisi kurucularından Sedat Tokoluk,”Tire’ye ve Tirelilere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Önümüzdeki günlerde Tireli motorcularımız için bir motor kulübü kuracağız. Kurduğumuz bu kulüpde öncelikle Tireli gençlerimize, gönüllü eğitmenlerimiz vasıtasıyla güvenli sürüş tekniği dersleri vereceğiz.  Çeşitli motor aktiviteleri düzenleyip gençlerimizin şehir içi trafiğinde değil, trafiğe kapalı yüksek güvenlikli özel pistlerde yarışmasını sağlayacağız. Motor Kulübü çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kuracağımız kulüp için değişik fikirleri ve önerileri olan vatandaşlarımız varsa bizlere ulaşsın. Her türlü fikirlere açığız” dedi.


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2013, 04:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274