Ercan ÇELİK

31 Mart yerel seçiminin ardından mazbatalarını alarak göreve başlayan Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu ve meclis üyeleri, 5 yıllık yönetimin ilk toplantısını bugün gerçekleştirdiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan meclis toplantısı, Başkan Hayati Okuroğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

Toplantıda öncelikle kâtip üyelerin seçimi yapıldı. Daha sonra Ege Belediyeler Birliği, Kıyı Ege Belediyeler Birliği, Tarihi Kentler Birliği ve Tire Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis heyetinde Tire Belediyesi’ni temsil edecek üyelerin seçimi kapalı oylamayla yapıldı.

Daha sonra CHP Grubu adına söz alan grup sözcüsü Kamil Taşal, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek herkesin bayramını kutladı. Cumhur İttifakı grubu adına söz alan Mehmet Çeltikcoğlu, Tire’nin sorunlarını hep birlikte çözme noktasında Cumhur İttifakı olarak işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. İYİ PARTİ grubu adına söz alan Nazmi Bezci, “İYİ PARTİ grubu olarak yanınızda olduğumuzu bildiririz sayın başkanım. Seçimlerin memleketimize hayırlı olmasını diliyoruz.” Dedi ve herkesin bayramını kutladı.

TOKİ’de çalışmalar başladı: “Gözden ırak, gönülden değil” TOKİ’de çalışmalar başladı: “Gözden ırak, gönülden değil”

Ilkmec5

Ilkmec4

Ilkmec2

Ilkmec3

Editör: Ercan Çelik