banner277
banner264

MHP’den kadın aday adayı

MHP Tire Kadın Kolları Başkanı Sevil Sıkıcıkoğlu, Tire Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

banner288
MHP’den kadın aday adayı
banner291

Ercan ÇELİK

Milliyetçi Hareket Partisi’nde geçtiğimiz haftalarda Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Sevil Sıkıcıkoğlu, partinin ilçe teşkilatında heyecan yaratmıştı. Hemen çalışmalara hızlı şekilde başlayan başarılı kadın kolları başkanı kısa sürede pek çok etkinliğe imza attı.

Parti içinde ve Tire’de oldukça sevilen ve sayılan bir isim olan Sevil Sıkıcıkoğlu, bugün süpriz bir şekilde aday adaylığını açıkladı. Parti binasına giderek aday adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Bilal Kıvrak’a teslim eden Sevil Sıkıcıkoğlu, ilk açıklamasını HaberTire Gazetesi’ne yaptı.

Tire’nin daha iyi ve daha güzel yönetilmesi için özellikle kadınlara çok önemli görevler düştüğünü dile getiren Sıkıcıkoğlu, “Arzumuz, Tire Belediyesi’ne Milliyetçi Hareket Partisi bayrağını dikmek. Burada biz milliyetçi kadınlara büyük görevler düşüyor. Bugün ilçe binamızda Tire Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvuru dosyamı ilçe başkanımız sayın Bilal Kıvrak’a teslim ettim. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tireli genç
Tireli genç - 2 yıl Önce

Bir bayanın aday olmasından ziyade çok ilginç bir olaymışcasına bunun haber olması daha ilginç gibi geldi, neticede 21.yüzyılda yaşıyoruz. Teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner275