banner264

Tire protokolü, vatandaşla buluştu

Geçen hafta Başköy’ü ziyaret eden Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve beraberindeki protokol mensupları, bu kez de İlçe Merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi.

banner288
Tire protokolü, vatandaşla buluştu
banner291

Atatürk Mahallesinde düzenlenen vatandaş buluşmasında Mahalle Sakinleri, Tanrıseven ve beraberindekilere büyük ilgi gösterdi. Kaymakam Tanrıseven pazarcı esnafını da ziyaret ederek, pazarcılar ve vatandaşlarla sohbet etti.
 

Kaymakam Tanrıseven: “Bize gelemeyen vatandaşımıza biz geldik”
Geçen hafta başında Başköy’ü ziyaret eden Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven bugün de İlçe Merkezinde Atatürk Mahallesinde vatandaş ile bir araya geldi. Toplu Konut Sitesinde sorunları dinleyen Kaymakam Tanrıseven, kamu kurumları olarak iş birliği içinde vatandaşa hizmet etme gayreti içinde olduklarını belirtti. Tanrıseven şunları söyledi:
“Bize gelemeyen vatandaşlarımıza biz geldik, varsa sorunlarınız ve isteklerinizi yerinde dinlemek, kurum amirlerimiz ile birlikte çözüm üretmek için buradayız. Vatandaş ile devlet arasında köprü olmayı vazife edinmiş muhtarımız Aysun Sertkaya bize sorunlarınızı iletiyor. Sizleri de dinlemek istiyoruz.”
 

Muhtar Aysun Sertkaya: “Kaymakam Beye Çok Teşekkür Ediyorum”
Atatürk Mahallesi Muhtarı ve Toplu Konut Sitesi Yön. Kur. Bşk. Aysun Sertkaya, “Mahalle ve site sakinleri ile ilçe protokolünü bir araya getiren bu anlamlı buluşmayı düzenlemiş olmalarından dolayı Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Önler, “Vatandaşımızın Hizmetindeyiz”
Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, Kaymakam Tanrıseven öncülüğünde yapılan vatandaş toplantılarının son derece verimli geçtiğini belirterek, “Burada vatandaşlarımızın sorunlarını not aldık. Sorunların çözümü için gayret sarf edeceğiz” dedi.
 

Başsavcı ve Komutana “Hayırlı Olsun” dileğinde bulundular
Toplantıya katılan Tire Cumhuriyet Başsavcısı Mehdi Can ve İlçe Jandarma Komutanı Okay Cansu vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yaptı. Atatürk Mahalle sakinleri Başsavcı ve Komutana, yeni görevlerinde başarılar diledi.
İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge de vatandaşların trafik ve güvenlik ile ilgili taleplerinin takipçisi olacaklarını söyledi.
 

Heyecanla dinlediler
Atatürk Mahallesinde yapılan toplantıya her yaştan vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kaymakam Tanrıseven2i büyük bir dikkatle dinleyen vatandaşlar, çeşitli sorunlarını dile getirdi.
Hüseyin Yazıcı: “25 yıldır ilk defa bir Kaymakam ziyaret etti; çok mutluyuz”
Kaymakam Tanrıseven’in yaptığı vatandaş toplantısında bu buluşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Hüseyin Yazıcı adlı vatandaş “25 yıldır bu mahallede ikamet ediyorum. İlk defa bir Kaymakam, Başsavcı, daire amiri bizi ziyaret etti, sorunlarımızı dinledi. Çok mutluyuz. Bu birlikteliği sağladığı ve toplantıyı düzenlediği için Kaymakamımıza çok teşekkür ederiz” dedi.
 

Kaymakam Tanrıseven Pazar Esnafını Ziyaret Etti
Toplu Konut Kıraathanesindeki vatandaş buluşmasının sona ermesinin ardından site içerisinde kurulan Pazartesi pazarını ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, pazarcı esnafına “Hayırlı işler” dileklerinde bulundu. Tanrıseven, alışveriş için pazara gelen vatandaşlar ile sohbet etti. Vatandaşlar, Kaymakam Tanrıseven’e büyük ilgi gösterdi.
Vatandaş buluşmasında Kaymakam Tanrıseven’e, Cumhuriyet Başsavcısı Mehdi Can, Tire Belediye Başkan V. Mengü Önler, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, İlçe Jan. Kom. Tğm. Okay Cansu, İlçe Sağlık Müdürü Ulvi Toprak, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Salih Sungurtekin ve Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Karakaptan eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275