banner277
banner264

Tire - belevi yolu için geri sayım başladı

Yıllardır yapılması planlanan Tire Belevi arası duble yol çalışması 6 Nisan 2017 Perşembe günü saat 12:00 de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımı ile temel atma töreni yapılarak çalışma başlayacak.

banner288
Tire - belevi yolu için geri sayım başladı
banner291

 Fatih ŞAŞMAZ / TİRE İHA

Karayolları Bölge Müdürlüğü temel atma töreni öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tire Kesikbaş Meydanı’nı bayraklarla donatan Karayolları Bölge Müdürlüğü birçok iş makinesini de bölgeye yönlendirdi.

 

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu “2011 yılından bu yana proje olarak üzerinde durduğumuz Tire Belevi arası duble yolun nihayet temelini atıyoruz. İlçemiz ve tüm Küçük Menderesi’n Güneye açılan kapısı olan bu yol için bizde hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah yarın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan’ın katılımı ile temel atma törenimizi gerçekleştireceğiz. İlçemiz ve Ülkemiz için güzel bir proje olacak. Allah Utandırmasın. Bu proje için emeği geçen başta Başbakanımız Binali Yıldırım olmak üzere Ulaştırma Baklanımız İzmir Milletvekilleri  ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum.”dedi.


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275