banner264

Mehmet Nadir Delikanlı güven tazeledi

Tire Ticaret Odası’nda meslek komitesi seçimleri gerçekleştirildi. Tek liste gidilen seçimde Mevcut Başkan Mehmet Nadir Delikanlı ve yönetimi güven tazeledi.

banner288

Oylama sabah saat 09:00’da Ticaret Odası giriş katında başladı. 5 meslek grubunun bulunduğu Ticaret Odası seçimlerine Mevcut Başkan Mehmet Nadir Delikanlı liderliğinde tek liste halinde gidildi. Yüzde 50’ye yakın üyenin oy kullandığı seçim, 17:00’da sona erdi. Üyeler, Başkan Delikanlı ile yola devam dedi.

“BU BİZİM İÇİN ONURDUR”

Seçimleri değerlendiren Başkan Delikanlı, karşılarında başka bir aday olmadığı halde seçime katılım oranının yüksek olmasının kendileri için büyük onur olduğunu söyledi. Delikanlı, açıklamalarını şu cümlelerle sürdürdü;

“4 yıldır Tire Ticaret Odası Başkanlığı’nı yürütmekteydik. Bugün yeni bir seçime girdik. Seçimleri tek liste olarak gerçekleştirdik.

Yüzde 50’ye yakın katılım sağlandı. Üyelerimiz karşı aday olmamasına rağmen gelip oylarını kullandılar ve bizlere destek verdiler. Demek ki geride bıraktığımız 4 yıl boyunca güzel hizmetler yapmışız. Ne mutlu bize. Bu bizim için büyük onur. Önümüzdeki 4 yılda da bu teveccühe layık olmaya çalışacağız. Sonuçlar hepimize hayırlı uğurlu olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275