banner277
banner264

Mehmet Ayaz’ın valilik izni uzatıldı

SMA hastası Mehmet Ayaz’ın bağış kampanyası, İzmir Valiliği’nin oluruyla 1 yıl daha uzatıldı. Aile ve gönüllüler, Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu ve İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e teşekkür ettiler.

banner288
Mehmet Ayaz’ın valilik izni uzatıldı
banner291

Ercan ÇELİK

Tire’de yaşayan Halide ve Ali Sındıraç çiftinin çocukları SMA hastası Mehmet Ayaz Sındıraç’ın, yurtdışındaki gen tedavisini alabilmesi için bağış kampanyası devam ediyor. Mehmet Ayaz’ın kampanyası için İzmir Valiliği tarafından 1 yıl izin verilmişti. Bu süre 2022 Nisan ayı itibariyle sona erdi ve kampanya henüz yüzde 28 oranında tamamlanabildi. Aile ve gönüllüler, konuyla ilgili Tire Kaymakamlığı’na ve İzmir Valiliği’ne başvurarak sürenin uzatılmasını talep ettiler.

Sevindiren haber valilikten geldi. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in oluruyla kampanya için verilen izin 1 yıl daha uzatıldı.

Gelişmeyle ilgili açıklama yapan Sındıraç ailesi ve Mehmet Ayaz’ın gönüllüleri, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ve Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’na teşekkür ettiler.

Sındıraç ailesi, ayrıca Ramazan ayı boyunca Mehmet Ayaz’ın kampanyasının duyurulması için destek verecek olan Tire Müftüsü Abdullah Kır’a da teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275