banner264

Mehmet Ayaz yararına yemek düzenlediler

Özel Boğaziçi Fen ve Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, SMA hastası Mehmet Ayaz Sındıraç için bağış gecesi düzenledi. 19 Ocak tarihinde Gölet Restoran’da yapılacak gece için bilet satışı başladı.

banner288
Mehmet Ayaz yararına yemek düzenlediler
banner291

Tire’de yaşayan SMA hastası Mehmet Ayaz Sındıraç’ın, yurtdışındaki tedavisine kavuşturulması için başlatılan valilik izinli yardım kampanyası devam ediyor. Tedaviyi alabilmesi için gerekli yaş sınırını geçen Ayaz, kilo sınırını da geçmeden gerekli paranın toplanıp tedaviye gönderilmesi gerekiyor. Kampanyanın tamamlanması için çok fazla vakti kalmayan Mehmet Ayaz için tek yürek olan Tire’de Özel Boğaziçi Fen ve Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği de elini taşın altına koydu ve Mehmet Ayaz yararına bağış gecesi düzenledi.

19 Ocak 2023 Perşembe akşamı Tire Gölet Restoran’da gerçekleştirilecek yemekten elde edilecek gelir, doğrudan Mehmet Ayaz’ın valilik izinli hesabına aktarılacak.

Bilet satına alarak geceye katılmak için 0 232 500 42 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

OKUL AİLE BİRLİĞİ KURUMLARI ZİYARET EDİYOR

Düzenledikleri bağış gecesiyle ilgili bilgi vermek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı’yı ziyaret eden okul aile birliği üyelerine, Kurum Müdürü Yunus Özfırat da eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275