banner277
banner264

Kaymakamı ziyaret ettiler

Tire Şehit ve Gazileri Anma ve Yaşatma Derneği Başkanı Arif Demirkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Aktürk, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret ettiler.

banner288
Kaymakamı ziyaret ettiler
banner291

Ercan ÇELİK

Tireli şehitlerin hatıralarını yaşatma, ailelerine sahip çıkma, Tire’de yaşayan gazileri bir çatı altında toplama amacıyla bu yıl kurulan Tire Şehit ve Gazileri Anma Derneği, faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Bu kapsamda Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret eden dernek yetkilileri, derneğin amaçları ve faaliyetleri ile ilgili Kaymakam Tanrıseven’e bilgi verdiler.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Dernek Başkanı Arif Demirkan, “Derneğimiz için bir bina arayışımız var. Bu konuyla ilgili sayın kaymakamımıza başvurduk. Kendisi sağolsun yakından ilgilendi. Bunun dışında Şehidimiz İlker Arslan’ın, Tire’ye bağlı Osmancık Köyü’nde yaşayan anne ve babasını ziyaret ettik. Bu ziyaret esnasındaki notlarımızı da kaymakam beye bire bir aktarma fırsatı bulduk. Sayın kaymakamız da daima yanımızda olduğunu belirterek, aileyle gereğinin yapılacağını söyledi.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276