banner277
banner264

Kaymakam Tanrıseven halkla iç içe

Geçtiğimiz aylarda Alanya Kaymakamlığından Tire İlçesine atanan İlçe Kaymakamı  Dr. Hasan Tanrıseven mesai kavramı gözetmeksizin  vatandaşlarla iç içe bir tablo sergiliyor.

banner288
Kaymakam Tanrıseven halkla iç içe
banner291

Fatih ŞAŞMAZ  / TİRE İHA

Tire’ye geldiği günden bu yana ilçe adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Tanrıseven, halkla iç içe olmayı da ihmal etmiyor. Projelerinden arda kalan zamanlarda vatandaşlarla birlikte olan kaymakam Tanrıseven, bazen bir kahvehanede bazen ise bir esnaf dükkanını ziyaret ederek halkla bütünleşiyor.

Geçtiğimiz günlerde Tire Salı pazarını dolaşan Tire ilçe Kaymakamı  Dr. Hasan Tanrıseven  burada esnaf ve Tirelilerle bol bol sohbet etti. Hemen hemen her tezgaha uğramaya çalışan Kaymakam Tanrıseven, Tireli pazarcı ve vatandaşların gönlünde taht kurdu. İlk defa bir kaymakamın esnafı ziyaret ettiğini söyleyen esnaf Hüseyin kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TANRISEVEN “İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire ilçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven “ Tire Türkiye’nin şanslı ilçelerinden birisi. Tarih Tarım ve Turizmin kalbi sayılabilecek bir ilçede görev yapmak benim içinde gurur verici. İnşallah yapacağımız projelerle Tire’yi bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Tire’li vatandaşlarımız ise gayet sıcak kanlı. Zaman ayırabildiğimiz ölçüde vatandaşlarla birlikte olmaya özen gösteriyorum. Onların derdi bizim derdimiz. Onların sevinci bizim sevincimiz. İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın diyoruz. Geçtiğimiz gün Salı pazarında vatandaşlarımızla bol bol sohbet etme imkanı bulduk. Tire ilçe kaymakamı olarak vatandaşımızın hizmetindeyim. Tireliler ile birlikte daha yapacak çok işimiz var.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276