banner277
banner264

Gezici Çocuk Dünyası, Tire’ye veda etti

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin okul öncesi çocukların eğitim alması için hayata geçirdiği, öncelikle iki ay ilçemiz Kahrat Mahallesi ve ardından dört ay TOKİ Mahallesi'nde hizmet veren "Gezici Çocuk Dünyası" projesi yapılan kapanış etkinliğiyle sona erdi.

banner288
Gezici Çocuk Dünyası, Tire’ye veda etti
banner291

            Toplamda altı ay Tire sınırları içinde 3-6 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren ve büyük ilgi gören projenin kapanış etkinliği Tire Belediyesi Hangar Çok Amaçlı Salonu'nda yapıldı. Etkinliğe Tire Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Başkanlığı Sosyal Projeler Şube Müdürü Burcu Kağıtçı Önenç, Tire Yerel Hizmetler Müdürü Mustafa Anıl Feroğlu, Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Celal Şen, Tire Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turhan Eke ile öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

            Eğitime katılan öğrencilerin, Tire Halk Eğitim Merkezi Özel Öğrenciler Ritm Grubu ve Halk Oyunları ekibinin gösterilerini sunduğu program, eğitime katılan öğrencilere hediyelerinin ve belgelerinin verilmesiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276