banner264

Belevi Yolu yıl sonuna kadar bitecek

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Tire’de muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda Belevi Yolu’na da değinen Nasır, 20 kilometrelik kısmın yıl sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.

banner288
Belevi Yolu yıl sonuna kadar bitecek
banner291

Ak Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, önceki gün Tire’de muhtarlarla bir araya geldi. Limoon Kafe’de düzenlenen toplantıya, İlçe Başkanı Mert Falakalı, Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan, Gençlik Kolları Başkanı Melike Süren ile birlikte sayıda partili katıldı. Muhtarların sorun ve isteklerini dinleyen AK Partili Vekil Necip Nasır, uzun süredir Tire’nin gündeminde olan Tire-Belevi Yolu’na da değindi. Karayolları Genel Müdürlüğü ve müteahhit firma ile görüştüğünü söyleyen Nasır, yolun yıl sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Gurescı
Mehmet Gurescı - 11 ay Önce

2 kepce 5 kamyon çocukların plajda kumla oynadığı gibi çalışıyorlar 2aydan beri bugün yarın 2yagmur yağar 15gun gelmezler derken kış gelir bırakırlar masal okumasinlar rant olmadığı için seçime kadar Bir kısım daha biter sonrası en erken 5yıl daha sürer bu yolu hergun 2,kere gidip gelen biri olarak yazıyorum bu yol çok canlarda alır maddi manevî çok yaralar açar daha başımıza.

Tireli
Tireli - 11 ay Önce

Hiç kimse kusura bakmasın sözüm.meclisten dışarı
NAAAAHHH BİTER

SIRADAKİ HABER

banner275