banner277
banner264

Başkan Çiçek’ten 4 Eylül mesajı

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, 4 Eylül Tire’nin kurtuluş günü ile ilgili mesaj yayınladı.

banner288
Başkan Çiçek’ten 4 Eylül mesajı
banner291

Ercan ÇELİK

Başkan Çiçek’in yazılı olarak yayınladığı mesajda şu ifadeler yer aldı;  “İlçemizin düşman işgalinden kurtulduğu bugünde , bundan 96 yıl önce vatanımızın durumunun hangi şartlarda olduğunun , milletimizin ne acılar çektiğinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bu ülkeyi nasıl kurduğunun unutulmaması , hatırlanması ve gelecek kuşaklara aktarılması dileğiyle kurtuluşumuzun 96. Yılını kutluyor, bize bugünleri yaşatan tüm şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı, rahmet ve minnetle anıyorum .”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Arslan
Mustafa Arslan - 4 yıl Önce

İlçenizin kurtuluş yılını şahsınızda Amasya ilimizden kutlar.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ,silah arkadaşları ve şehitlerimizi rahmet şúkranla anar ,sevgi ve saygılarımı iletirim.

efe
efe - 4 yıl Önce

Baskan sevvalsam,i getirmekle iyi yapmis fakat golet, toptepe, coplen deresi, futbol takimi ile bu kadar ilgilenip masraf edecegine bir defacik kadroya gecen iscilern maasini gozden gecirsinde aday olmayacaksa bile hayir dua alsin(inanci varsa). Atamizin dedigi gibi(saglam kafa saglam vucutta bulunur) bir kerede sen dusun baskan, 1600 tl aylikla sen ne kadarzeki olabilirsin.......

SIRADAKİ HABER

banner275