banner277
banner264

Tire'de Şevval Sam rüzgarı esti

Tire'nin kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinlikleri kapsamında muhteşem bir konsere imza atan Tire Belediyesi, Tirelileri Şevval Sam ile coşturdu.

banner288

Ercan ÇELİK

Gölet alanında gerçekleştirilen konsere Tire'den ve çevre ilçelerden binlerce kişi katıldı.

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek de konsere eşi Yüksel Çiçek ile birlikte katıldı. Konser programının sunumunu ise deneyimli sunucu Şeref Şenki yaptı.

Saat 22:00'de sahneye çıkan Şevval Sam, coşkulu kalabalığın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gördüğü kalabalık karşısına şaşkınlığını gizleyemen ünlü sanatçı, zaman zaman sahneden inerek izleyecilerin arasına girdi ve onlarla birlikte şarkı söyledi.

Gölet alanını dolduran büyük kalabalık, telefon ışıklarını açtığında ise renkli görüntüler ortaya çıktı.

Konserde sahneye çıkan Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Şevval Sam’ı tebrik ederek, çiçek ve hediye takdim etti.

Konser esnasında Şevval Sam’ın özellikle sahneye çağırdığı Tire Belediyesi Halk Oyunları Ekibi üyesi İrfan Kulak ise, oynadığı zeybek ile büyük beğeni topladı.

Sahne aldığı süre boyunca enerjisini kaybetmeyen Şevval Sam, Tirelilere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 02:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 4 yıl Önce

Haberlerde hep gösteri hep gosteri ama vatandaşların düzenini bozmaktan bahsetmiyorlar neymiş kurtuluş okulu yogunmus sınıfları komisyon toplanmış adres daraltmis sınıflar yine 40 kişi sen adres değişikliği yapanları kontrol etme adres daraltarak insanları mağdur et kontrol etsenize haberlerde hep güzel seyler

SIRADAKİ HABER

banner276