banner277
banner264

Tire'de 19 Mayıs Coşkusu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Tire'de coşkuyla kutlandı.

banner288
Tire'de 19 Mayıs Coşkusu
banner291

Törenler Saat 9:30’da Cumhuriyet meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşını müteakiben çelenk sunumunu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Koca yaptı. Etkinlikleri bu yıl sosyal bilimler lisesi üstlendi. Çelenk sunumunun ardından Spor Salonunda yapılacak etkinliklere geçildi.
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Erkut, İlçe Emniyet Müdürü Engin Tetik ve diğer protokol üyelerinin de hazır bulunduğu törene gençlerin coşkulu gösterileri damga vurdu. 

KAYMAKAMLIK KUPASI BİRİNCİLİK ÖDÜLLERİ KAYMAKAM TANRISEVEN'DEN
Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından öğrencilerin okudukları şiirler ve halk oyunları gösterileri vatandaşlardan büyük alkış aldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri program Kaymakamlık Bahar kupası spor müsabakalarının ödül töreni ile sona erdi.
Birincilik ödüllerini İlçe Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven'in verdiği törende ikincilere Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, üçüncülere ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Koca verdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 07:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275