banner277
banner264

Muhtar Saim Yorgan’ın mutlu günü

Merhum Süha Yorgan’ın kızı, İbn-i Melek Mahallesi Muhtarı Saim Yorgan’ın kızkardeşi İncilay Yorgan, İbrahim Aydın ile dünya evine girdi.

banner288
Muhtar Saim Yorgan’ın mutlu günü
banner291

Geçtiğimiz gece Kardelen Düğün Salonu’nde gerçekleşen ve binlerce konuğun katıldığı muhteşem düğün merasimi masallardaki gibi geçti. Yorgan ve Aydın aileleri, çok sevdikleri çocuklarının düğün törenine gelen konukları giriş kapısında tek tek karşıladı.

Genç çiftin, şık gelinlik ve damatlık ile göz kamaştırdıkları gecede konukların şıklıkları da görülmeye değerdi. Güzel bir bahar gecesinde gerçekleşen ve her şeyin rüya gibi geçtiği düğün töreninde bir birbirinden renkli anlar yaşandı. Ömür boyu birlikte olmak ve yuva kurmak adına yola çıkan ve evlilik cüzdanlarını imza atan genç çift, mutluluklarını bol bol dans ederek ve eğlenerek yaşadı. Davetliler de genç çifti bu mutlu anlarında yalnız bırakmadı. Genç çiftin düğünün hemen ardından balayı için Antalya’ya gittiği öğrenilirken, düğün sahibi Muhtar Saim Yorgan cemiyete katılan tüm dostlarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 07:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275