banner264

Kutlamalar, çelenk töreniyle başladı

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. Yıldönümü münasebetiyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, dün gerçekleştirilen çelenk sunma töreni ile başladı.

banner288
Kutlamalar, çelenk töreniyle başladı
banner291

 Cumhuriyetin kuruluşunun 90. Yıldönümü münasebetiyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, dün gerçekleştirilen çelenk sunma töreni ile başladı. Ercan ÇELİK


Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Çelenk sunma töreni dün saat 13:00’te Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirildi. Çelenk sunma törenine Tire Kaymakamı Hüseyin Ergi ve Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’in yanında tüm protokol eksiksiz katıldı. Siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları da çelenk sunma töreninde yer aldılar. Sırasıyla Tire Kaymakamlığı, Tire Garnizon Komutanlığı ve Tire Belediyesi çelenklerini sunduktan sonra saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. 


Törenin ardından Tire Belediyesi Ortapark Kafeterya’da bir araya gelen protokol üyeleri daha sonra meydandan ayrıldılar. 
Cumhuriyet Bayramı Programı bugün saat 10:00’de Tire Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilecek tebrikat töreniyle devam edecek. Ardından geçit töreni kutlamalar ise Tire Dört Eylül Stadyumu’nda saat 10:30’da başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2013, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274