banner277
banner264

Atatürk Ortaokulu’ndan anlamlı etkinlik

Atatürk Ortaokulu öğrencileri, okul idaresinin girişimleri ve hayırseverlerin desteğiyle ‘Kesişme: İyi ki varsın Eren’ filmini izledi.

banner288
Atatürk Ortaokulu’ndan anlamlı etkinlik
banner291

Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Atatürk Ortaokulu, anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Okul Müdürü Fatih Kuş’un girişimleri ve hayırseverlerin desteğiyle 200 öğrenci, teröristler tarafından Şehit edilen Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’in hikayesini konu alan ‘Kesişme: İyi ki varsın Eren’ filmini izledi. 100’er kişilik iki grup halinde sinema salonuna giden öğrenciler filmde duygu dolu anlar yaşandı. Etkinlik sonrası okul idaresinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“İlçemiz başta olmak üzere çevre ilçeler ve Türkiye’nin dört bir yanından gerek sosyal medya üzerinden gerek dijital iletişim kanallarından gerekse okula ulaşarak öğrencilere sponsor olan hayırseverler sayesinde okulda eğitim gören tüm öğrencilerimiz teröristlerce hain bir saldırıya uğrayarak şehit olan Eren Bülbül ile Kahraman Astsubay Ferhat Gedik'in hikayesini izlemek için sinema salonuna koştu. 100 kişilik 2 grup halinde İzlenilen film sonrasında öğrencilerimiz duygu dolu anlar yaşadı. Öğrencilerimizin milli birlik ve beraberlik duygusunu en derinden hissettiği bu etkinliğe katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyoruz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274