banner277
banner264

Köy ziyaretleri sonrası, çalışmalar hız kazandı

Kurban Bayramı öncesi 44 Kırsal mahalleyi ziyaret eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, burada vatandaşlarla bayramlaşıp onlarla sohbet edip sorunlarını dinlemişti.

banner288
Köy ziyaretleri sonrası, çalışmalar hız kazandı
banner291

Kırsal mahallelerde tespit edilen eksiklikleri tek tek not aldıran Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran bayram sonrası ilgili birim müdürlerine eksikliklerin giderilmesi talimatını verdi.

Bu kapsamda harekete geçen Tire Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü Kırsal Mahallelerdeki eksiklikleri gidermeye başladı. İlk etapta Büyükkömürcü Mahallesi’ne taş parke gönderen ekipler, Büyükkale mahallesine de çocuk oyun gurubu montajı yaptılar. Çalışmaların bir plan dahlinde devam edeceği öğrenildi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; " Göreve geldiğimiz günden bu yana 88 mahallemiz için gücümüz nispetinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eskiden kırsal mahallelerimiz seçimden seçime hatırlanırdı. Biz göreve gelir gelmez bu alışkanlığa son verdik. Fırsat buldukça tüm kırsal mahallelerimizi ziyaret ediyoruz ve eksiklikleri yerinde not alıyoruz. Geçtiğimiz bayram 44 Kırsal mahallemizi ziyaret edip mahalle sakinlerimizle bayramlaşıp sohbet ettik. Onlara gücümüz ölçüsünde yapabileceklerimizi not aldık. Ekiplerimiz şimdi alınan notları yerine getirmek için çalışma başlattı. İnşallah imkanlarımız ölçüsünde ve bir plan dahlinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim mazeret üretme gibi bir lüksümüz olamaz. Mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire için var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz. Biz çalışıyoruz Tire Kazanıyor." Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274