banner277
banner264

Fen İşleri'nde yoğun mesai

Tire Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın talimatlarıyla çalışmalarına devam ediyor.

banner288
Fen İşleri'nde yoğun mesai
banner291

Geçtiğimiz hafta sağanak yağışlar sonrasında bozulan yollarda tamir bakım çalışması yapan ve oluşan çukurları asfalt kırıntısı ile kapatan ekipler Tire'nin cadde ve sokakları için yoğun mesai harcıyor.


Tire Belediyesi Fen İşleri Ekipleri haricinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri de ilçede asfalt yama çalışmaları yapıyor.

4 Eylül Mahallesi Gültekin Başargan ve 19 Mayıs Caddelerinde asfalt yama çalışmalarını tamamlayan Ekipler İpekçiler Mahallesi' nde bulunan sokaklar için asfalt yamama çalışmalarına başladı. Tire Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Ekipler, daha önce tespit edilen noktalarda mahalle mahalle çalışmasına devam edecek. 


YENİ YOLLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Tire'nin hemen hemen heryerinde çalışma yapan ekipler altyapısı tamamlanan yollarda da çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin yeni yerleşim alanlarında kanalizasyon altyapısı tamamlanan yeni yollarda bordür döşeme çalışmaları başladı. Bordür çalışması bitirilen caddeler, üst yapı ve kaldırım çalışmaları yapılarak tamamlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 1 yıl Önce

Akyol sanayi ......adliyenn arkası......gümüşpala ağlıoor
Boğnuyolu
Dallık
Peşrefli
Kireli
Buralarun yolları
Öyle bir yol olsunki gören

ALİ ERTUĞRUL ACAR
ALİ ERTUĞRUL ACAR - 1 yıl Önce

Maalesef ilçemizde yağmur suyu gideri yok denecek kadar az,bu yüzden en ufak Bi yağışa yollar dere oluyor.bu yüzden asfalt tamiratı belediyeye büyük maliyet ve israf.belediyelerin görevi imara açtıkları yerleri yaşanabilir hale getirmeleri gerekir.ama en ufak bir çalışma göremiyoruz.ayrıca temiz su hatlarında ilçenin heryerinde patlamalar oluşuyor.bunca sorun varken sanki çok ihtiyaç gibi yapılan yeni stada bakıp avutun kendinizi Sayın tire halkı!!!belediyeden beklentilerinizi dillendirin,karakılçık ekmekle ve 200 metre arayla park yapmakla belediyecilik olmaz.

SIRADAKİ HABER

banner275