banner264

Başkan Duran, Gaziler onuruna yemek düzenledi

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle gaziler onuruna Tire Belediyesi Derekahve Sosyal Tesisleri’nde yemek verdi.

banner288
Başkan Duran, Gaziler onuruna yemek düzenledi
banner291

Düzenlenen yemeğe Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire Cumhuriyet Başsavcısı Burak Hazinedaroğlu, Jandarma Komutanı Okay Cansu, Daire amirleri Müdürler ve Gaziler katıldı.

Başkan Duran, yemekte tüm gaziler ile tek tek sohbet etti. Yemeğin ardından Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Gazilere günün anlam ve önemini içeren hediyeler takdim etti. Yemeğin ardından bir açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, "Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921’de Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazi’ ünvanının verildiği günün 101.  yıl dönümünü kutluyoruz. Bu güne özel olarak gazilerimizin onuruna bir yemek düzenledik. Yemekte onlarla birlikte olup hoş sohbetler ettik. Davetimize icabet eden tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu eşsiz vatan için canını ortaya koymuş tüm gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Tüm Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276