banner264

Andan Menderes Mahallesi’ne 12 bin metrekare kilit parke

Tire Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi koordinesi ile başlayan üstyapı hamlesinde asfaltlama çalışmaları devam ederken bir yandan da ilçe merkezinde değişik noktalara kilit parke taş döşeme uygulaması yapılıyor.

banner288
Andan Menderes Mahallesi’ne 12 bin metrekare kilit parke
banner291

Geçtiğimiz haftalarda Adanan Menderes mahallesinde bulunan öğrenci yurdu civarında İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZBETON ekipleri toplamda 12 bin m2 taş döşeme uygulaması yaptı. Bu bölgede oluşturulan yeni öğrenci yurdu ve yaşam alanlarının çevresinde başlayan çalışma devam ediyor.

HEDEFE DOĞRU KOŞUYORUZ

Tire’de başlayan altyapı hamlesinin ardından süratle üstyapı çalışmalarına başladıklarını söyleyen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Üstyapı çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Sanayi bölgesinde asfaltlama çalışmasına hava şartları müsaade ettikçe devam ediyoruz. Bir yandan asfaltlama çalışması sürerken diğer yandan yeni oluşturulan yaşam alanlarında ve öğrenci yurdu çevresinde İZBETON ekiplerimiz kilit parke taş döşeme işine devam ediyor. Elimizden geldiği ölçüde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedeflerimize kilitlendik. Bu süreçte bizlere desteğini hiç bir zaman esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız değerli abim sayın Tunç Soyer’e teşekkür ediyorum. Uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal toktürk...
Celal toktürk... - 1 yıl Önce

Emeği geçenleri kutluyorum...ancak dilimizde,,hakkını vererek yapmak ,,diye bir söylem vardır...paket taşlar döşenince mutlaka üzerine ince kum dökülmeli..aksi halde taşlar yerinden oynar..arabalar geçerken yoldan kakafoni sesler gelir..taşların arası birer parmak açılır...yolda bozulmalar oluşur...tıpkı bizim sokakta olduğu gibi...oysa yapılalı 20 gün oldu...yorum bir işe yarar mı bilmem...ilgililere duyurulur....

SIRADAKİ HABER

banner276