banner277
banner264

Binmeye kıyamıyor, streç filmle koruyor

Klasik araç tutkunu Hasan Karadişoğlu, bayramdan bayrama kullandığı 79 Model Orijinal Murat 131 marka otomobilini streç filmlere sararak koruyor.

banner288

Tire’de yaşayan 28 yaşındaki klasik otomobil tutkunu Hasan Karadişoğlu, sahibi olduğu 79 Model Murat 131 marka otomobiline gözü gibi bakıyor. Karadişoğlu, binmeye kıyamadığı otomobilini sadece özel günlerde trafiğe çıkarırken, binmediği zamanlarda ise otomobili streç filmlere sararak koruyor. Otomobilini incelemek için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden pek çok kişinin geldiğini söyleyen Karadişoğlu, otomobiline gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu söyledi.

“DEĞERİNİ VERENE SATABİLİRİM”

Şu an için aracını satmak gibi bir niyetinin olmadığını söyleyen Hasan Karadişoğlu, ilerleyen zamanlarda değerini verene aracını satabileceğini söyledi. Karadişoğlu, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi;

“Bu çocukluktan gelen bir sevda. 79 senelerini canlandırmak, herkese bu nostaljiyi yaşatmak adına bu araca gözüm gibi bakıyorum. Toz olmasın, çizilmesin diye aracı binmediğim zamanlarda streç filme sarıyorum. Bayrama özel aracı çıkardık bir iki tur attık. Bu güne kadar aracı satın almak için çok teklifte bulunan oldu. Tabi biz bu güne kadar hiç oralı olmadık. İlerleyen zamanlarda değerini verene aracımı satabiliriz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276