banner264

Zıpkınla balık avı yarışmasında, Tire'yi temsil edecekler

Urla’da yapılacak Zıpkınla Balık Avı Yarışması’nda Tire Su Altı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TİRESAD) üyesi 3 sporcu Tire’yi temsil etmeye hazırlanıyor.

banner288
Zıpkınla balık avı yarışmasında, Tire'yi temsil edecekler
banner291

Urla’da yapılacak  Zıpkınla Balık Avı Yarışması’nda Tire Su Altı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TİRESAD) üyesi 3 sporcu Tire’yi temsil etmeye hazırlanıyor.
Ercan ÇELİK /HaberTireİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik  Spor Kulübü ve Türkiye Su Altı Sporları Federasyonu’nun işbirliğiyle 9 Eylül İzmir’in kurtuluş şenlikleri kapsamında yapılacak yarışmaya Tire Su Altı Gençlik ve Spor Kulubü Derneği üyesi  3 sporcu katılarak, Tire’yi temsil edecekler. 


Maksimum 16 takımın yarışacağı yarışmada her takımda 3 sporcu bulunacak. TSSF lisansına sahip olan sporculardan dereceye girenlere, ödülleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tarafından verilecek.  


Tire’de su altı sevdalısı sporculara çeşitli eğitimler vererek, bu spor dalının yaygınlaşması yolunda çalışan TİRESAD yetkilileri, bu gibi yarışmalarda dernek olarak Tire’yi temsil etmenin gururunu yaşadıklarını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2013, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275