banner264

Tire 1922'den Emniyet Müdürü' ne Ziyaret

Tire 1922 Kulüp Başkanı Mutlu Sarayköylü ve beraberindeki heyet Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge'yi makamında ziyaret etti.

banner288
Tire 1922'den Emniyet Müdürü' ne Ziyaret
banner291

Ziyarete 2. Başkan Faik Sarayköylü, Stadyum Müdürü Muzaffer Baybars, Kulüp Güvenlik Müdürü Cansu Özdoğan ve Basın Sorumlusu Şeref Şenki eşlik etti.

Ziyarette 25 Eylül 2018 Salı günü saat 16.30'da oynanacak Ziraat Türkiye kupası maçı öncesi yapılacak uygulamalar konuşuldu .

Ziyâret sonrası açıklamalarda bulunan Tire 1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü " Özellikle son maçın ardından taraftarlarımızın bazı konularda şikayetleri oldu. Bu konuları aktarmak ve sayın müdürümüzden fikir ve destek almak için kendisini ziyaret ettik" diyerek ev sahipliği için Müdür Özge'ye teşekkür etti.

Başkan Sarayköylü maç zamanı bilet satış gişesinde yoğunluk yaşanmaması için her zaman olduğu gibi Tire Şehir Sineması'nda bilet satışlarının başladığını belirterek, stada girişte sıkıntı yaşanmaması için 8 turnikenin açılacağını ifade etti. Sarayköylü ev sahibi tribünleri arasında bulunan kapıların da maç boyunca açık kalacağını da sözlerine ekledi .

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276