banner264

Yılmaz Göçmen, İYİ Parti’den istifa etti

Yılmaz Göçmen, parti yöneticilerinin vefasızlığı sebebiyle İYİ Parti üyeliğinde istifa ettiğini duyurdu.

banner288
Yılmaz Göçmen, İYİ Parti’den istifa etti
banner291

Ercan ÇELİK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, altılı masayı deviren sert açıklaması sonrası, pek çok parti üyesi, partiden istifa ettiğini sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Bu isimler arasında Tireli Araştırmacı Yazar Yılmaz Göçmen de var. Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olan ve Tire siyasetinin yakından tanıdığı isimlerden biri olan Yazar Yılmaz Göçmen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda parti üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

“VEFASIZLIK”

Yılmaz Göçmen’in yaptığı açıklamada “Vefa” vurgusu dikkat çekiyor. Göçmen, paylaşımında şu ifadelerde bulundu; “Sevgili dostlar. Vefa sadece İstanbul’da bir semtin adı olmamalıdır. Bugünkü tarih ile gördüğüm, İYİ Parti Genel Başkanı ve etrafımızdaki parti yöneticilerinin vefasızlığı sebebiyle İYİ Parti üyeliğinden istifa etmiş bulunuyorum. Gerek milletvekili seçimlerinde, gerekse belediye başkanlığı seçimlerinde oy istediğim bütün dostlarımdan özür diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2023, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
feyzullah ülgü..
feyzullah ülgü.. - 1 ay Önce

sevdiğim saygı duyduğum sayın göçmen yanlış yerde olduğunu anlamıştır...böyle insanları kaybedenler utansın...sebeplerini herhalde iyi biliyorlardır..yılmaz göçmen beye yeni yaşantısında sağlık ve huzur temenni ederim...buraya kadarmış....

Erdem Hasel
Erdem Hasel - 1 ay Önce

Iyi bir hayat görüsü ve ileri düsünceli olanlar , cizgisini degistirmezler .Davalar kisisel degil ,devlet ve vatan bekäsi icindir.

SIRADAKİ HABER

banner276