banner264

Tireli ülkücüler, Bayındır'daki özel geceye katıldılar

Tireli ülkücüler, Bayındır Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen “Sancak Şahlanıyor” adlı geceye katıldı.

banner288
Tireli ülkücüler, Bayındır'daki özel geceye katıldılar
banner291

 Tireli ülkücüler, Bayındır Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen “Sancak Şahlanıyor” adlı geceye katıldı.Ercan ÇELİK / HaberTire

Bayındır Şehir Stadı önünde gerçekleşen gecede, ünlü sanatçı Osman Öztunç sahne aldı. Katılımın oldukça yoğun olduğu geceye Tire Ülkü Ocakları Başkanı Burak Şenol önderliğinde birçok Tireli ülkücü de katılım gösterdi. Tire’den geçtiğimiz akşam bir otobüsle hareket eden ülkücüler, Osman Öztunç’un şarkıları ile coştular.

Organizasyon ile ilgili olarak konuşan Tire Ülkü Ocakları Başkanı Burak Şenol’un yorumu ise “Bayındır Ülkü Ocakları, muhteşem bir organizasyona imza attı. Çok güzel bir etkinlilk oldu.” Şeklinde konuştu.

MHP Bayındır Kadın Kolları Başkanı Ülkü Çelikörs’ün sunuculuğunu yaptığı gecede, Bayındır Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yeşbek, açılış konuşmasını yaptı. Daha sonra kürsüye MHP Bayındır İlçe Başkanı İhsan Örün ve Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Süleyman Bozkurt çıktı. 

Bayındır Efeler Kültür Derneği’nin sergilediği gösteri, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatırken,  zaman zaman “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” sloganları, konser alanında yankılandı. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2013, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276