banner277
banner264

Sezai Özcan, BBP'den aday adayı oldu

Sezai Özcan, Büyük Birlik Partisi İzmir 2. Bölge’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

banner288
Sezai Özcan, BBP'den aday adayı oldu

 Sezai Özcan, Büyük Birlik Partisi İzmir 2. Bölge’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

 

Ercan ÇELİK

 

Büyük Birlik Partisi’nden İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Sezai Özcan, geçtiğimiz gün parti binasında yapılan toplantıda başvurusunu İlçe Başkanı Erkan Etçi’ye sundu. Toplantıya İlçe Başkanı Erkan Etçi ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Aday adaylığıyla ilgili olarak konuşan Sezai Özcan “Siyaset araçtır. Amaç hizmettir. Tarihimize baktığımızda millete hizmetin yükü hep gençlerin sırtında olmuştur. Fakat günümüzde siyaset yapma yaşına baktığımızda yaş ortalaması yüksektir. Neden Tire’nin ekmeğini yemiş, suyunu içmiş havasını solumus gençler de hizmet için siyaset yapmasın? İnşallah bu konuda başta Tire gençliğine olmak üzere bütün Küçük Menderes ovasında bu konuda kıvılcım oluruz.” Dedi.

 

SEZAİ ÖZCAN KİMDİR?

Uzun yıllardır Tire’de yaşayan Sezai Özcan, 1979 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Erzurum’da tamamladıktan sonra liseyi Tire Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Lisesi’nde okudu. Daha sonra Kocaeli Üniversitesi Kimya bölümünü kazanan Özcan, 2004 yılında kimyager olarak üniversiteden mezun oldu. Lisans eğitiminin ardından vatani görevini yedek subay olarak yerine getiren BBP Aday Adayı, şu anda Tire’de özel bir firmada yönetici olarak çalışıyor.

Son yerel seçimde BBP Tire Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Sezai Özcan, uzun süredir de Büyük Birlik Partisi’nde görev alıyor. 


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2015, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275