banner277
banner264

Şenol Sardoğan, adaylığını açıkladı

CHP Tire İlçe Başkanı Şenol Sardoğan, 6 Mart'ta yapılacak ilçe kongresinde aday olduğunu açıkladı. 

banner288
Şenol Sardoğan, adaylığını açıkladı
banner291

Ercan ÇELİK


Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar'ın görevden alınmasının ardından 12 Ekim 2021 tarihinde İzmir İl Başkanlığı tarafından Tire İlçe Başkanı olarak atanan Şenol Sardoğan, bu pazar yapılacak kongrede ilçe başkanlığı aday olduğunu açıkladı. 

"SORUMLULUK ÜSTLENMENİN GEREKLİLİĞİ AÇIK VE NETTİR"
Şenol Sardoğan'ın yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı; 
"Son 20 yılda ahlak ve liyakatten uzak yönetim anlayışı halkımızı yokluk ve yoksulluğa mahkum etmiş, Cumhuriyetle hesaplaşmak isteyen karanlık zihniyetler, Anayasamızın 2. maddesinde belirtilen; devletimizin temel niteliklerine sistematik saldırılar düzenlemiştir. Yasama, yürütme ve yargı erklerinin tek bir kişinin iradesine bağlı hale getirilmesiyle halkımıza büyük bedeller ödettirilmiş, elem, gözyaşı ve ızdırap halkın yeni normali haline getirilmiştir.Millet İttifakının mimarı, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve paydaş Genel Başkanlarımızın mücadelesinde alınteri dökmek için bir sorumluluk üstlenmenin gerekliliği açık ve nettir.

"350 YENİ ÜYE KAZANDIRDIK"
14 Ekim 2021 tarihinde İl Başkanımız ve İl Yönetimimizin kararıyla CHP Tire İlçe Başkanlığı görevine atanmamızı müteakiben yönetim kurulumuz ve partililerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz siyasi çalışmalarla partimize 350 yeni üye, yeni yol arkadaşı kazandırdık.

"BİR HAYALİM VAR"
Bir hayalim var... Millet İttifakına yeni oydaşlar kazandırmak, Partimizi daha geniş kitlelere tanıtıp desteklerini almak, halk kitlelerine Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde iyiyi, doğruyu, ahlakı, erdemi, hakça bölüşmeyi, toplumsal dayanışmayı anlatmak için, İl Başkanlığımız, İzmir Büyükşehir Belediyemiz ve Tire Belediyemizle omuz omuza mücadele etmek için, İlk Cumhurbaşkanımız, İlk Genel Başkanımız Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk'ün hedef gösterdiği, muasır medeniyet düzeyinin üzerini hedefleyerek Cumhuriyetimizin 2. yüzyılını demokrasiyle taçlamdırmak için, geleceğin Türkiye'sini kurmaya destek verebilmek için, 6 Mart günü gerçekleştireceğimiz Tire Olağanüstü İlçe Kongremizde BEYAZ liste ile, İlçe Başkanlığına adaylığımı beyan eder, tüm Tireli Hemşehrilerime ve partililerime saygılarımı sunarım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276