banner264

Hasan Sarp’tan açıklama

Demokrat Parti Tire İlçe Başkanı Hasan Sarp, Millet İttifakı ile birlik ve beraberlik içinde ortak aday Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapacaklarını söyledi.

banner288
Hasan Sarp’tan açıklama
banner291

Millet İttifakı, Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde dün akşam ortak adayını açıkladı. Masada alınan karara göre Millet İttifakı’nın ortak Cumhurbaşkanı Adayı, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Adayın açıklanmasının ardından Tire’nin Millet İttifakı cephesinde de hareketli saatler yaşandı. Tireli İlçe Başkanları bir biri ardına destek mesajı paylaştı. O mesajlardan bir tanesi de Demokrat Parti Tire İlçe Başkanı Hasan Sarp’tan geldi. Konuyla ilgili HaberTire’ye konuşan Sarp, şu cümlelere yer verdi;
“Türkiye, dün akşam tarihi bir demokrasi örneğine tanıklık etti. Millet İttifakını oluşturan 6 lider, bir araya gelerek ortak adayı belirledi. Bundan sonraki süreçte liderlerimizle birlikte ortak adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için üstümüze düşen görevi layıkıyla yerine getireceğiz. İnanıyorum ki ortak adayımız Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacaktır. Şimdiden güzel ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276