banner264

Fatma Yıldırım: “Vakit kenetlenme vakti”

Demokrasi ve Atılım Partisi Tire İlçe Başkanı Fatma Yıldırım, ortak aday açıklamasının ardından birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

banner288
Fatma Yıldırım: “Vakit kenetlenme vakti”
banner291

Millet İttifakı, Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde dün akşam ortak adayını açıkladı. Masada alınan karara göre Millet İttifakı’nın ortak Cumhurbaşkanı Adayı, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Adayın açıklanmasının ardından Tire’nin Millet İttifakı cephesinde de hareketli saatler yaşandı. İlçe Başkanları peş peşe destek mesajları paylaştı. Ortak adaylıkla ilgili bir açıklama da Deva Partisi’nin Tire İlçe Başkanı Fatma Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Demokrasi ve Atılım Partisi olarak bizim de Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur. 14 Mayıs 2023 Millet İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanacak, ahlakın ve adaletin iktidarını hep birlikte kuracağız. Bu seçimde kazanan Türkiye olacak. Bizim gerçek gündemimiz daima insan yaşamıdır. Açık havada saatlerce toplantının bitmesini bekleyen vatandaşlarımızın da dediği gibi  'Birleşe birleşe kazanacağız.' Türkiye için kenetlenme vaktidir. Ülkemize, vatanımıza, milletimize hayırlı olsun.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meltem Akman
Meltem Akman - 4 hafta Önce

Hayırlı uğurlu olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner276