banner264

Duran, “Türk milletinin sesi olmaya devam edeceğiz”

Tire Belediye Başkanı Duran, Akşener ile yapılan toplantının ardından “Türk Milletinin sesi olmaya ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

banner288
Duran, “Türk milletinin sesi olmaya devam edeceğiz”
banner291

Ercan ÇELİK

Yaptığı sert açıklamayla Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkarak altılı masadan ayrılan Meral Akşener, bugün Ankara’da İYİ Partili belediye başkanlarıyla toplantı yaptı. Toplantıya İYİ Partili Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran da katıldı.

Toplantı sonrası sosyal medyada paylaşım yapan Duran, paylaşımında sıcak gündeme dair ilk yorumunu da yapmış oldu. Duran, şu ifadelerde bulundu; “İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin davetiyle Ankara’da Belediye Başkanlarımız ve Parti Yöneticilerimiz ile buluşup, Türkiye’nin aydınlık yarınlarına ilişkin fikir alışverişinde bulunduk, siyasi gündemi ve depremzedeler için yürüttüğümüz çalışmaları değerlendirdik.

İYİ Parti ailesi olarak her zaman olduğu gibi aklın, bilimin ışığında Türkiye’nin aydınlık yarınlarına olan inancımızla, Türk Milletinin sesi olmaya ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 4 hafta Önce

Hangi saiklerle bu çikmaz sokağa itildiler,akilla anlamak mümkün değil..

SIRADAKİ HABER

banner275