banner264

Ali Koçlar, sağlığına kavuştu

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak önce Tire Devlet Hastanesine, oradan da sevki uygun görülerek, İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı Ali Koçlar, yaklaşık bir hafta kadar hastanede kaldıktan sonra taburcu edildi.

banner288
Ali Koçlar, sağlığına kavuştu
banner291
İKİNCİ KEZ ANJİYO OLDU
Kalp rahatsızlığı sebebiyle hastaneye giden ve damarlarında tıkanıklık tespit edilen Koçlar, İzmir’de anjiyoya alındı.  İlk anjiyoda damar yolu açılmayan, sonrasında doktorunun uyguladığı ilaç tedavisinin ardından ikinci kez anjiyo olan Koçlar’ın damarı ikincisinde açıldı. Koçlar, böylelikle risk içeren bir ameliyatı olmadan sağlığına kavuştu ve geçtiğimiz günlerde taburcu edilerek Tire’ye evine, ailesinin yanında geldi. 


ÇOK SAYIDA KİŞİ ARADI SORDU
Sağlığına kavuşan Koçlar, işinin başına geçti. Gümüşpala Caddesindeki giyim dükkanında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Koçlar, siyasi görevinin başına da geçti. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevini sürdürdüğünü belirten Koçlar, bu süreçte ve sonrasında kendisini arayan, soran herkese çok teşekkür etti. Koçlar, “Gerek protokol üyesi olan devlet mensuplarımız, gerek partili arkadaşlarım, eski ilçe başkanlarımız, gerek AK Parti, CHP, BBP, Saadet Partisi gibi siyasi partilerden gelen geçmiş olsun dileklerini bildiren herkes çok teşekkür ediyorum. Sadece siyasi isimler değil, vatandaşlarımızdan da çokça kişi arayıp sordu. Onlara da çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276