Başkan Okuroğlu'ndan Ankara çıkarması Başkan Okuroğlu'ndan Ankara çıkarması

 MEMLEKET PARTİSİ TİRE’DEN, ANKARA ÇIKARMASI

Başkan Nihat Koç ve beraberindekiler geçtiğimiz günlerde Ankara’ya çıkarma yaparak, Genel Merkeze gitti. Burada Muharrem İnce’yi ziyaret eden Memleket Partililer yerel seçimlerle ilgili konuları ele aldı. Uzunca bir süre Genel Merkezde kalan başkan Nihat Koç, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ”Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı, biz de Tire İlçe Teşkilatı olarak Ankara’da genel başkanımızı ziyaret ederek seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu. İlerleyen günlerde genel başkanımızın talimatlarıyla Tire’de nasıl bir yol haritası izleyeceğimizin kararını vereceğiz. Memleket Partisi olarak Tire’de güzel şeylerin olacağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala başkan Nihat Koç’un gerçekleştirdiği ziyaret, akıllara Memleket Partisi’nin Tire’de kendi adayını çıkarma ihtimalini getirdi.

GELECEĞE İZ BIRAKACAK BİR ADAY CEVABI GELDİ

Konu ile ilgili olarak başkan Nihat Koç’a ilettiğimiz, Memleket Partisi Tire’de kendi adayını mı çıkaracak? Tire’deki aday siz mi olacaksınız? Sorusuna başkan Nihat Koç sessiz kalarak, “Önümüzdeki günlerde Genel Başkanımızın talimatlarıyla gerekli adımları atacağız ve eğer kendi adayımızı çıkarırsak geleceğe iz bırakacak bir aday çabası içinde olacağız.” Dedi.

WhatsApp Image 2023-12-26 at 12.38.48

WhatsApp Image 2023-12-26 at 12.38.48 (1)

WhatsApp Image 2023-12-26 at 12.38.47

Editör: Ercan Çelik