banner277
banner264

Ortaköy, biyolojik göletine kavuşuyor

Yunusemre Belediyesi Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi ile Yuntdağı bölgesine güzel bir alan kazandırıyor. Sona yaklaşılan projede çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yapılıyor.Yuntdağı’nda vatandaşların aileleriyle güzel vakit geçirebileceği...

banner288
Ortaköy, biyolojik göletine kavuşuyor
banner291

Yunusemre Belediyesi Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi ile Yuntdağı bölgesine güzel bir alan kazandırıyor. Sona yaklaşılan projede çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yapılıyor.

Yuntdağı’nda vatandaşların aileleriyle güzel vakit geçirebileceği Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla ilerliyor. Doğayla iç içe bir mekan olacak projede sona yaklaşılırken, bölgede çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yapılıyor. Projeyi çok kısa bir süre içerisinde tamamlayacaklarını kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Yuntdağı’nın çehresini değiştirecek projelerden biri olan Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nde çalışmalarımızı tamamlama aşamasına geldik. Şu anda bölgede ağaçlandırma ve çevre düzenlemesi çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yapılan çalışmalarımız ile alan güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276