banner277
banner264

Uğur Saylan, DPÜ Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü oldu

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine Öğretim Görevlisi Dr. Uğur Saylan atandı.Emet Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevinden istifa eden Öğretim görevlisi Dr. Hasan Bircan, devir teslim töreninde...

banner288
Uğur Saylan, DPÜ Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü oldu
banner291

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine Öğretim Görevlisi Dr. Uğur Saylan atandı.

Emet Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevinden istifa eden Öğretim görevlisi Dr. Hasan Bircan, devir teslim töreninde yaptığı açıklamada, "Emet’te geçen 3 yıl içerisinde Meslek Yüksekokulumuzda, eğitim ve öğretimde üzerimize düşen ulvi vazifenin bilincinde olarak elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. Birçok dostluk ve anı biriktirdik. Benim sizler üzerinde hakkım varsa helal ediyorum, sizlerde bana hakkınızı helal edin” dedi.

Dr. Uğur Saylan, şahsımı müdürlük görevine layık gördüğü için Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören’e teşekkür ediyorum.Bu bir bayrak yarışıdır. Teslim aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak, eğitim öğretim adına daha kaliteli işler yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Tabii ki bu iş bir ekip işidir. Akademik ve idari personellerimizle birlikte bir bütünlük içerisinde bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” diye konuştu. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275