banner277
banner264

Kaymakam Başar, kurumları ziyaret etti

Kütahya’nın Şaphane ilçesine yeni atanan Kaymakam Furkan Başar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe Müdürlüğünü ziyaret etti.Kurumlarda incelemelerde bulunan...

banner288
Kaymakam Başar, kurumları ziyaret etti
banner291

Kütahya’nın Şaphane ilçesine yeni atanan Kaymakam Furkan Başar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kurumlarda incelemelerde bulunan Kaymakam Başar, kurum yetkililerinden yürütülen hizmetler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretler sonunda açıklamada bulunan Kaymakam Başar. ’’Şaphane ilçemiz tüm kurumlarıyla oldukça faal olan şirin bir ilçe. İçinde bulunduğumuz dönem vişne ve kiraz hasatının olduğu bir dönem.Kiraz ve vişne üreticisinin fiyatlardaki düşüşle ilgili şikayetlerini ilgili kurumlarla görüşme imkanı bulduk. Kurum müdürlerimizle ilçemiz için neler yapabiliriz ve vatandaşlarımıza nasıl fayda sağlayabiliriz bunları konuştuk. Özellikle tarım ve hayvancılıkta devlet teşviklerinden vatandaşlarımızın daha fazla yararlanması konularını konuştuk’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274