banner264

Erenler, Asalanap’da Çini Kursu’nu ziyaret etti

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Aslanapa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Çini Kursu’nu ziyaret etti.Erenler, AK Parti Aslanapa İlçe Kadın Kolları Başkanı da olan usta öğretici Kısmet Yılmaz’dan...

banner288
Erenler, Asalanap’da Çini Kursu’nu ziyaret etti
banner291

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Aslanapa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Çini Kursu’nu ziyaret etti.

Erenler, AK Parti Aslanapa İlçe Kadın Kolları Başkanı da olan usta öğretici Kısmet Yılmaz’dan kursla ilgili bilgiler aldı.

Aslanapa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aziz Kılıçarslan, ’’Kurumumuzda yapılan çalışmaları yerinde görmek isteyen milletvekilimize tarafımızdan brifing verildi. Yaptığımız çalışmaları yakından takip ettiğini ve oldukça başarılı bulduğunu belirten Ceyda Çetin Erenler, dile getirdiğimiz taleplerimiz ile de ilgileneceğinin sözünü vererek, bizlere bu şekilde isteklerle ve güzel projelerle geldikten sonra size kapımız her zaman açık demesi bizleri çok memnun etti’’ diye konuştu.

Kursiyerlerle bir süre sohbet eden milletvekili Erenler, ’’Bölge ekonomisinde kadınlarımızın daha fazla rol alması için bu kursların önemi oldukça fazla, Aslanapa Halk Eğitim Müdürlüğü bu konuda çok güzel çalışmalara imza atıyor. Kütahya’da açtıkları sergi ve ulusal platformda çeşitli yarışmalarda ilimizi temsil etmeleri bunların en güzel örneğidir. Kendilerini yürekten kutluyorum’’ dedi.

Ziyarette Erenler’e, kurum müdürü Kılıçarslan tarafından nakış işleme tablo hediye edildi. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275