banner264

Başkan Saraçoğlu: Halkımıza en sağlıklı içme suyunu ulaştırmak bizim ana görevimiz

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, içme su depolarını yerinde inceledi.Kundukviran Aksu ve Özbek bölgesinden gelen su ile dolan bin 200 tonluk Hisar içme su deposu, Maltepe Mahallesi’nde bulunan Özbek su deposu olarak bilinen 15 bin ve...

banner288
Başkan Saraçoğlu: Halkımıza en sağlıklı içme suyunu ulaştırmak bizim ana görevimiz
banner291

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, içme su depolarını yerinde inceledi.

Kundukviran Aksu ve Özbek bölgesinden gelen su ile dolan bin 200 tonluk Hisar içme su deposu, Maltepe Mahallesi’nde bulunan Özbek su deposu olarak bilinen 15 bin ve 5 bin tonluk şehrimizin ana içme su deposu ve Akkent Mahallesi’nde bulunan bin 500 tonluk içme su depolarını yerinde inceleyen Saraçoğlu, çalışmalar ile ilgili teknik ekipten bilgiler aldı.

Halkın sağlıklı su içmeleri için çalışmalar yapıldığını belirten Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, "Şehrimizin su ihtiyacının karşılandığı içme suyu depolarında temizlik ve bakım çalışmasını sık sık yapıyoruz. Hemşehrilerimize elimizden gelen en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Su depolarının güvenliği, vatandaşlarımıza sağlıklı içme suyunun ulaştırılması konusuna hassasiyetle yaklaşarak hemşehrilerimizin bize olan güvenlerini boşa çıkartmamak adına gece gündüz durmadan çalışıyoruz" ifadelerini kullandı. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274