banner277
banner264

Turgay Başyayla ile Davetsiz misafir Tire’de

Samanyolu televizyonu’nun en beğenilen programlarından biri olan davetsiz misafir yeni bölüm çekimleri için Tire’ye geldi.

banner288
Turgay Başyayla ile Davetsiz misafir Tire’de

 Samanyolu televizyonu’nun en beğenilen programlarından biri olan davetsiz misafir yeni bölüm çekimleri için Tire’ye geldi.Ergün ÇELİK


HABER VİDEOSU EN ALT KISIMDA


Türk Halk Müziğinin başarılı sanatçısı ve aynı zamanda televizyon programcısı olan Turgay Başyayla Davetsiz Misafir programının yeni bölüm çekimleri için Tire’ye geldi. Tire’nin meşhur köftesi ve kuyu kebabını tanıtan Başyayla, daha sonra keçeci ustalarını ziyaret etti. Program çekimi sırasında gazetemiz Genel Koordinatörü Ergün Çelik ile küçük bir röportaj yapan Turgay Başyayla, Tire’ye üçüncü gelişi olduğunu ve Tire’yi çok sevdiğini söyledi. Başyayla Tire bölümü’nün 6 Nisan’da yayınlanacağını belirtti. Başyayla Ergün Çelik ile yaptığı röportajda, “Tire’nin insanını çok seviyorum. Gerek el sanatlarıyla gerek damak tadıyla Tire ülke genelinde tanınan bir ilçedir. Tire’de çok eğlenceli keyifli bir çekim yaptık. Bizleri kusursuz bir şekilde misafir eden tüm Tirelilere çok teşekkür ediyorum.” Dedi.
HABER VİDEOSU:Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2014, 07:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275