banner264

Tireli oyuncu, “Adrian” karakteriyle göz dolduruyor

Tireli oyuncu Ömer Hadimli, reyting rekortmeni “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde “Adrian” karakteri performansıyla beğeni topluyor.

banner288
Tireli oyuncu, “Adrian” karakteriyle göz dolduruyor
banner291

Ercan ÇELİK

Küçük yaşlardan itibaren kamera arkasında, kameraman, drone pilotu, yönetmen olarak sektörde bulunan Ömer Hadimli, oyunculuk kariyerinde de emin adımlarla ilerliyor. Tire’de de pek çok tanıtım filmi, reklam filmi, kısa film gibi işlere imza atan başarılı oyuncu, oyunculuğa başladığından bu yana Arka Sokaklar, Tatar Ramazan, Aşkın Dili Yok, Aşk Sana Benzer gibi büyük yapımlarda çeşitli rollerde izleyici karşısına çıktı.

Son zamanlarda ise TRT 1’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde “Adrian” karakterini canlandıran Ömer Hadimli, oyunculuk performansıyla göz dolduruyor.

Hadimli, HaberTire Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, “Daha önce de pek çok büyük ve güzel projede yer aldım. Bugün Alparslan Büyük Selçuklu gibi büyük bir yapımda yer almak da bir oyuncu olarak gurur verici. Çekim çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275