banner277
banner264

O Ses Çocuklar ’da bir Tireli

Tire’de öğretmenlik yapan Özlem ve Murat Öztürk’ün oğulları Yarkın Öztürk, O Ses Türkiye yarışmasının çocuklar kategorisinde sahne alacak.

banner288
O Ses Çocuklar ’da bir Tireli
banner291

Ergün ÇELİK - 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en beğenilen yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye’nin çocuklar kategorisine Tire’den Yarkın Öztürk isimli yeni bir yarışmacı katılıyor. Güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla arkadaşları arasında da çok sevilen Yarkın’ın önümüzdeki günlerde sahnede jüri karşısına çıkması bekleniyor. Acun Medya ekibi geçtiğimiz gün Tire’ye gelerek Yarkın’ın yarışma öncesi yayınlanacak olan tanıtım filmini çekti. Yarkın, yarışma öncesi yapılan ön elemeleri de başarıyla geçerek jüri karşısına çıkmayı garantiledi. Her ikisi de eğitimci olan Anne ve Babası ise Yarkın’a çıktığı bu yolda sonuna kadar destek olduklarını belirtti. Yarkın’ın sahne alacağı program kaydının hangi tarihte yayınlanacağı ise önümüzdeki günlerde netleşecek.“ÇOK MUTLUYUM”

Yarışmaya katılmanın mutluluğunu yaşayan Yarkın Öztürk yaptığı açıklamada; “Öncelikle bu programa katıldığım için çok mutlu, heyecanlı ve gururluyum. Bu program sayesinde kendimi gösterebileceğime inanıyorum. Buradaki amacım yarışmaktan çok eğlenmek ve güzel vakit geçirmek. Müziğin ruhuma katacağı güzellikleri keşfetmek. Yaşamımda güzel anılar biriktirmek de amaçlarımdan birisi. Çıktığım bu yolda benden desteklerini hiç esirgemeyen aileme öğretmenlerime ve tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275