banner264

Tire, Mehmet Ayaz için tek yürek!

Mehmet Ayaz için yapılan özel canlı yayında 500 bin TL’den fazla bağış toplandı. Ercan Çelik, Mustafa Evran ve Fatih Şaşmaz’ın sunuculuğunu yaptığı yayın, Tire’de faaliyet gösteren basın kuruluşlarının sosyal medya hesaplarında ortak olarak yayınlandı.

banner288
Tire, Mehmet Ayaz için tek yürek!
banner291

Tire’de yaşayan SMA hastası Mehmet Ayaz’ın yurtdışındaki tedavisine ulaşabilmesi için başlatılan valilik izinli kampanya devam ediyor. Yüzde 62’ye ulaşan kampanya için Tire’de gerçekleştirilen özel canlı yayında açık artırma usulüyle ürün satışı yapıldı, bağı toplandı.

Facebook üzerinden gerçekleştirilen canlı yayın,  ilçede faaliyet gösteren basın kuruluşlarının sayfalarında ortak olarak yayınlandı. Alsancak Kafe’de yapılan canlı yayın 2 buçuk saat sürdü.

Yayında Tireli vatandaşların bağışladığı ürünlerin satışı açık artırma usulüyle gerçekleştirildi. Çok sayıda kişinin gece boyu izlediği yayına, Mehmet Ayaz’ın annesi Halide Zeynep Sındıraç da katılarak Mehmet Ayaz’ın sağlık durumu ve kampanyayla ilgili bilgiler verdi.

Satılan ürünlerden elde edilen gelir ve yapılan bağışlar, yayınını sonunda açıklandı. 500 bin liradan fazla bağış, Mehmet Ayaz için açılan valilik izinli hesaba aktarıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276