banner264

Tireli yolcular Eshot’tan şikayetçi

Tire’den İzmir’deki işyerlerine gitmek için her gün Eshot yolculuğu yapan vatandaşlar, eski ve yetersiz otobüslerin, yeni ve daha fazla koltuk kapasitesine sahip körüklü araçlarla değiştirilmesini istiyor.

banner288
Tireli yolcular Eshot’tan şikayetçi
banner291

Tire’de yaşayıp İzmir’de çalışan memur, bankacı ve özel sektör çalışanlarından oluşan bir grup, iki hat arasında çalışan otobüslerin eski ve yetersiz olduğu gerekçesiyle büyük sıkıntı yaşadıklarını ifade etti. Konuyla ilgili Eshot Merkezi’ne defalarca mail attıklarını ifade eden Tireli vatandaşlar, önceki gün ortak açıklama yaptı. Her gün yaşadıkları kargaşadan dolayı mağdur olduklarını ifade eden vatandaşlar, yaptıkları ortak açıklamada şu cümlelere yer verdi;

“Bizler İzmir’de çalışan memur, bankacı vs. Tireli vatandaşlarız. İzmir’e işimize gitmek için her sabah sabah 798 numaralı Tire-Torbalı aktarma merkezi belediye otobüsünün 06:40 ile 07:35 Tire’ye dönüşlerin ise Torbalı aktarma merkezinden akşam 17:40 ve 18:30 saatlerindeki belediye otobüslerini kullanıyoruz. Otobüsler çok eski. Kışın soğuk, yazın ise çok sıcak yani klimalar çalışmıyor.
Ayrıca en önemli sorunumuz otobüsler çok kalabalık oluyor. İnsanlar ayakta gitmekten şikâyetçi. Belirttiğimiz saatlere yeni körüklü (büyük) otobüslerin verilmesini, bu sayede ayakta yolculuğun bir nebze de olsa giderilmesini istiyoruz. Lütfen bu konuda bizim sesimiz olun. Defalarca Eshot merkeze mail attık ama bir sonuç alamadık.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADEM DÖNMEZ
ADEM DÖNMEZ - 7 ay Önce

HELE ESHOT ŞOFÖRÜ KAPALI BİR HANIMEFENDİ VAR. AYNAYA FAZLA BAKMADAN ŞERİT DEĞİŞTİRİYOR. İKİ DEFA DENK GELDİM. BİRAZ DİKKAT LÜTFEN...

Faik birgili
Faik birgili - 7 ay Önce

81 yaşındayım kronik diyabet ve kalp hastasıyım otobüste yer bulmak için benden daha sağlıklı olduğu için eşim önceden binmeye çalışıp benim için bir koltuk bulma savaşı veriyor.
Sayın tunç soyerin bu talebimizi dikkate alacağını umuyorum.

Sn.Yolcu
Sn.Yolcu - 5 ay Önce

Haber olsun düzeltilsin amacı ile yola çıktık eshot genel müdürlüğü şikayetmi ettiniz bizi alın size o zaaman iması ile 17:40 aracını kaldırdılar sabahları en eski aracı verdiler körüklüyüde vermediler.Ülkemiz şikayeti kavga etmek sanan,asıl amacın düzeltilmesi gereken konuyu görmeyen zihniyetlerle dolu.

SIRADAKİ HABER

banner275