banner277
banner264

Tire MHP'den gıda desteği

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanlığı, belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı boyunca gıda yardımında bulunuyor.

banner288
Tire MHP'den gıda desteği
banner291

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanlığınca Ramazan Ayı boyunca ihtiyaç sahibi aileler itinalı bir çalışmayla tek tek belirlenerek, gıda yardımları yapılmaya devam ediyor. MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatları ile İzmir İl Başkanımız Veysel Şahin'in öncülüğünde İzmir’imizin 30 İlçesinde devam ettiğimiz,  "Her Kapıyı Çalacağız, Her Gönüle Gireceğiz" düsturu dâhilinde Tire'de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için temel gıda yardım dağıtımını Tire İlçemizde de Yöneticilerimiz, Meclis Üyemiz ve Teşkilat Mensuplarımızla başladık. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin başlattığı "Kardeşlik ve Dayanışma Kampanyası" doğrultusunda ilçemizdeki çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

GÖNÜL SEFERBERLİĞİ

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Teşkilatı Ramazan ayı boyunca sürecek olan“ Hakkın Yolunda Milletin Yanında, yardımlaşma ve dayanışma “ adındaki yardım çalışmalarıyla İlçede ikamet eden binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşacak. İlçe Başkanlığı görevine geldiği günden sonra yaptığı özverili ve disiplinli çalışmalarıyla göz dolduran MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan mübarek Ramazan ayında yapacakları çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. İlçede ikamet eden gerçek ihtiyaç sahibi ailelere hazırladıkları yardım kolilerinin dağıtımının başladığını belirten Demirkan “ 88 Mahallemizde gerek muhtarlarımız gerekse mahalle teşkilatlarındaki arkadaşlarımız aracılığıyla tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize ramazan kolilerimizi teslim etmeye, yüzleri güldürmeye başladık çok şükür. Ülkemiz ve dünyada zor günlerden geçiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her koşulda her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Bu güzel işler oy kaygısından ziyade, bu mübarek günlerde Allah’ın rızasını kazanmak, vatandaşın hayır duasını almak için yapılırsa makbul olur hususuna çok dikkat ediyoruz. Görevli arkadaşlarımızda bu düsturla hareket etmektedir. Tire’yi iyi tanıyan arkadaşlarımız arasından ekipler oluşturduk. Yardım malzemelerinin dağıtımını bu ekiplerimiz aracılığıyla yapıyoruz. İnanın severek ve isteyerek, ailelerinden feragat ederek, yoğun mesai harcayan bütün teşkilat üyelerimizin titiz çalışmaları sonucu yardımlaşmamızın ve dayanışmamızın gönül seferberliğine dönüştüğünü görmek gerçekten çok özel bir duygu. Ben her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275