banner264

Delikanlı’dan destek çağrısı

Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Tireli iş insanlarına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde başlatılan konut yapma kampanyasına katılmaya davet etti.

banner288
Delikanlı’dan destek çağrısı
banner291

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), iş dünyasının ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlattı. Kampanyanın ardından Tire Ticaret Odası da harekete geçti. Başkan Delikanlı bölgenin iş insanlarına seslenerek kampanyaya destek istedi. Ticaret Odası adına 500 BİN TL’lik bir bağışta da bulunan Delikanlı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi;

Bölgemizde faaliyet gösteren tüm iş insanlarımızı sektörel derneklerimizi, iş dünyası kuruluşlarımızı, kadın ve genç girişimcilerimizi ve hayırseverlerimizi konut kampanyasına destek olmaya çağırıyoruz. Bu yardım kampanyasına bir bina ya da bir konut bedeli ile katılına bileceği gibi vatandaşlarımız kendi imkanları ölçüsünde bir tutarla da katkıda bulunabileceklerdir. Bu büyük felaketin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Yaralarımızı birlikte saracağız. Gün birlik olma günü”.

Bağışlarınız için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2023, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275