banner277
banner264

CHP'li Muharrem İnce Tire'ye geliyor

CHP’nin meclisteki en keskin dilli milletvekillerinden olan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, geçtiğimiz günlerde Özdere’de görüştüğü Tire İlçe Başkanı Mustafa Güngör’e vermiş olduğu, “En kısa sürede Tire’ye geleceğim”...

banner288
CHP'li Muharrem İnce Tire'ye geliyor
banner291

CHP’nin meclisteki en keskin dilli milletvekillerinden olan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, geçtiğimiz günlerde Özdere’de görüştüğü Tire İlçe Başkanı Mustafa Güngör’e vermiş olduğu, “En kısa sürede Tire’ye geleceğim” sözünü 21 Eylül Cuma günü ilçemize gelerek tutacak.

Kamuran KIZILBOĞA / Büyük Tire Gazetesi

Meclisin en renkli simalarından, en sivri dilli milletvekillerinden biri olan CHP’li Muharrem İnce, 21 Eylül Cuma günü Tire İlçe Teşkilatı'na ve Tireli vatandaşlara yönelik bir ziyarette bulunacak. Bir süre önce Özdere’de buluştuğu CHP Tire İlçe Başkanı Mustafa Güngör’e Tire’ye gelme sözü veren İnce, böylelikle yapacağı bu ziyaretle sözünü tutmuş olacak. İnce’nin ziyaret programı tam kesinleşmemekle birlikte; kendisinin gündüz saatlerinde geleceği, parti teşkilatında partili vatandaşlarla bir araya geleceği, sonrasında sokağa çıkarak halk ve esnaf ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşın derdini dinleyeceği ve finalde de gece Kardelen Düğün Bahçesi’nde yapılacak olan ‘CHP Tire birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği’ne katılacağı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275